Refresh

FreshStage

O co chodzi?

Fresh Stage to konkurs muzyczny w ramach Festiwalu Refresh, do udziału w którym zapraszamy młodych chrześcijan (16-35lat).

Dla trzech zwycięzców drugiego etapu
 • koncert na Fresh Stage przed publicznością Refresh Festiwalu
Nagroda główna
 • 20 godzin pracy profesjonalnego studia nagraniowego (nagranie materiału, obróbka, mastering)
 • teledysk oparty na „making off” z pobytu w studio i koncertu podczas festiwalu Refresh

Dla kogo?

Fresh Stage to konkurs stworzony dla twórców i zespołów, które jeszcze nie wydały płyty lub epki. Nie musisz tworzyć, możesz również grać piosenki innych autorów. Treść utworów nie musi w sposób jednoznaczny mówić o Bogu, chrześcijaństwie i Biblii; nie może jednak w sposób pośredni i bezpośredni im zaprzeczać

Zagrają na Refresh

 • 01
  Szymon
  Szymon Czyżewski

   

  więcej

  Szymon Czyżewski

  Szymon

  Prowadzę uwielbienie w kościele na młodzieżowym i co jakiś czas również na nabożeństwach. Jestem członkiem zespołu na konferencji chrześcijańskiej MARATHON. Pisze również swoje pieśni oraz posiadam kanał na YT na którym nagrywam covery różnych pieśni. Kocham uwielbiać Boga i wchodzić w Jego obecność. On jest moim natcheniem do tworzenia muzyki, pieśni.

  Bardzo lubię słuchać Hillsonga, Elevation Worship, Bethel Music (dzięki temu co tworzą moge się na nich wzorować) . Lubię też słuchać Shawna Mendesa bo tworzy bardzo fajna muzyke.

  Link: Youtube

 • 02
  Sąsiedzi
  Sąsiedzi

   

  więcej

  Sąsiedzi

  Sąsiedzi

  Zespół „Sąsiedzi” to pięć oryginalnych osobowości, których połączyły 3 sprawy, sąsiedztwo (stąd nazwa zespołu :P), pasja do muzyki i przede wszystkim Jezus Chrystus. Swoją autorską muzyką staramy się przekazać dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie w świetle naszych relacji z Nim. Teksty piosenek są poezją ubraną w muzykę, która próbuje dotknąć tak nieuchwytnej rzeczywistości jaką jest Bóg, JEDYNA Prawda.  Link: Na rozstaju

  Link: Niebieskie powietrze

  Link: Lekko

  Link: Mix innych naszych utworów

 • 03
  COOLeshanka
  COOLeshanka

   

  więcej

  COOLeshanka

  COOLeshanka

  Cześć, jestem Nikla, ale często ukrywam się pod pseudonimem COOLeshanka, więc macie duży wybór, jeśli chodzi o to, jak będziecie do mnie mówić! Jestem z Gdańska i tam też uczęszczam do kościoła Radość Życia. Od roku śpiewam w grupie uwielbieniowej na młodzieżówce Ponad Gdańsk, a swoją wiarę wyznałam kilka dni temu podczas chrztu wodnego! Tworzę od kiedy pamiętam. Inspirują mnie tramwaje, miasta, zabawa, stare domy i przede wszystkim- LUDZIE! Śpiewam o nich. Nie mam pojęcia jak nazwać typ muzyki, który tworzę, ale wydaje mi się, że większość podpięła by to pod lekką alternatywę. Chcę, aby to co przekazuje słuchaczom, prowadziło ich do ich ulubionej kawiarni, na ruchliwą stacje metra czy przypominało im o domowym zaciszu. Wiem, że muzyka to nie tylko dźwięki, to też emocje i kawał serducha, które wkładam, aby to co oddam w ręce odbiorców było całą historią, którą chcę im opowiedzieć w pigułce. Pomimo tego, że moje teksty nie są stricte uwielbieniowe, to nie zaprzeczają one wartościom chrześcijańskim, a to jest dla mnie priorytetem  Link: Youtube

Pozostali zgłoszeni na Freshstage

 • 04
  Laudans
  Laudans

  rock, pop

  więcej

  Laudans

  Laudans

  rock, pop

  Laudans - chrześcijański duet muzyczny z Mińska (Białoruś). Zespół został stworzony przez Andrzeja Ługina (wokal, gitara) i Alonę Pałaczanską (syntezator). W 2014 roku duet zaczął aktywnie koncertować na Białorusi. W 2015 Laudans wziął udział w różnych festiwalach w Polsce i zagrał kilka koncertów w centralnej i południowej Polsce. W następnych latach duet zaczął występować przeważnie w Polsce, również występuje na Białorusi i Litwie.


  Gatunek dueta Laudans najczęściej określają jak rock, pop, muzyka elektroniczna. Oni piszą pieśni po białorusku, po polsku i po angielsku. Muzyka dueta reprezentuje mieszankę fortepianu, syntezatorów, gitary, perkusji, wokalu i basu. Słowa śpiewów przeważnie są napisane przez Andrzeja i Alonę, duet też posiada kilka śpiewów do słów św. Jana Pawła II i ks. Jana Twardowskiego.  Na świtaniu

  Śpieszmy się kochać

 • 05
  Szymon Pogorzelski
  Szymon Pogorzelski

   

  więcej

  Szymon Pogorzelski

  Szymon Pogorzelski

  Śpiewam by uwielbić Boga. Jest najważniejszy dla mnie  Link: Demo cover


  Link: Demo moja kompozycja

 • 06
  PIWNICA
  PIWNICA

   

  więcej

  PIWNICA

  PIWNICA

  Powstał z inicjatywy Krzyśka w naszej szkole pod Poznaniem.
  W skład zespołu wchodzą jeszcze inne umuzykalnione osoby, które warto zapamiętać.
  Mamy zespołową stronkę, na którą wstawiamy filmy i zdjęcia z rekolekcji, występów, koncertów. A naszą największą zaletą jest to, że nam się chce. ;)

  Zapraszamy!


  Link: Youtube

  Link: Facebook

 • 07
  Małgorzata Oleszczuk
  Małgorzata Oleszczuk

  jazz

  więcej

  Małgorzata Oleszczuk

  Małgorzata Oleszczuk

  Studentka wokalistyki jazzowej (2 rok, dzienne), z muzyką związana od zawsze, inspiruje się twórczością Agnieszki Musiał.

 • 08
  Na Końcu Dnia
  Na Końcu Dnia

   

  więcej

  Na Końcu Dnia

  Na Końcu Dnia

  “Na Końcu Dnia” to grupa znajomych z różnych stron Polski. Grając na warszawskich wielbieniach mijali się, czasem trafiali na siebie w różnych konfiguracjach, aż w końcu – wielbiąc Pana muzyką – odkryli, że RAZEM “możemy więcej”. Możemy i chcemy! Koktajl charakterów i muzycznych temperamentów. Z tego artystycznego misz-maszu wyłoniły się aranżacje wielbieniowych coverów jak i utwory własne. W utworach promujemy treści chrześcijańskie, oparte na przekazie Pisma św., jak również takie, dotykające osobistych doświadczeń i rozterek duchowych człowieka.

 • 09
  Weronika Sawicka
  Weronika Sawicka

   

  więcej

  Weronika Sawicka

  Weronika Sawicka

  Cześć, jestem Weronika, mam 18 lat. W tym roku szczęśliwie skończyłam liceum i szkołę muzyczną I i II stopnia na fortepianie. Od kilku lat jestem częścią zespołu uwielbienia w zborze Chrześcijan Baptystów w Chełmie. To tutaj zdałam sobie sprawę, że chcę związać swoją przyszłość z grą i śpiewaniem na Bożą chwałę. Muzyka jest dla mnie pasją i najpiękniejszym prezentem jaki dostałam od Pana Boga, którym chcę się podzielić z Wami :)

 • 10
  Ola i Magda
  Ola i Magda

   

  więcej

  Ola i Magda

  Ola i Magda

  Jesteśmy przyjaciółkami,ale przede wszystkim siostrami w Chrystusie. Muzyka, którą wykonujemy ma na celu przekazanie młodym ludziom chrześcijańskich treści i zachęcenie do wspólnego uwielbiania Jezusa. Jesteśmy początkującymi muzykami, a “FreshStage” jest dla nas czymś nowym. Mamy nadzieję, że ten konkurs pozwoli nam rozwinąć nasze umiejętności i rozpocząć niesamowitą przygodę z muzyką. Cover piosenki “Oceans” (Hillsong Worship) wybrałyśmy, ponieważ opisuje ona niezwykłą Bożą pomoc, po którą zawsze możemy się zwrócić.

 • 11
  Magdalena Rębisz
  Magdalena Rębisz

  jazz/pop

  więcej

  Magdalena Rębisz

  Magdalena Rębisz

  Magdalena Rębisz - kompozytorka, aranżerka, wokalistka, pianistka, autorka tekstów. Studentka V roku Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego na wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej. Od 12 roku życia zaangażowana w muzykę Worship. Aktualnie wokalistka i pianistka w zespole uwielbiania w kościele Serce Metropolii w Katowicach. Komponuje piosenki mówiące o Bogu w klimatach około jazzowych. Jej marzeniem jest docierać do ludzi z Ewangelią poprzez dobrą muzykę.  Link: Psalm 23

 • 12
  Tymo Reszetar
  Tymo Reszetar

   

  więcej

  Tymo Reszetar

  Tymo Reszetar

  Jestem muzykiem pochodzącym z Trójmiasta, multiinstrumentalistą i autorem piosenek. Od wielu lat zaangażowany w uwielbienie w kościele brałem udział w tworzeniu zespołu Petry Gdańsk. Zainspirowany dźwiękami nowej fali folku zacząłem tworzyć własną muzykę m.in. pod szyldem projektu Heads or Tails. W twórczości staram się zawrzeć swoje przemyślenia i muzyczne wyczucie, czego efektem są piosenki które, mam nadzieję, skłaniają do zastanowienia nad wiarą lub są jej wyrazem. Swoją muzyką staram się stworzyć kameralną, intymną atmosferę o trochę introwertycznym charakterze.  Link: Youtube

  Link: Soundcloud

 • 13
  Tomek Duda
  Tomek Duda

   

  więcej

  Tomek Duda

  Tomek Duda

  Toudi (Tomek Duda) swoją przygodę z gitarą rozpoczął 10 lat temu. Od tego czasu zagrał na wielu chrześcijańskich konferencjach i eventach, współpracując z różnymi artystami z nurtu muzyki worship. Przez ostatnią dekadę słowo "muzyka" zawsze szło u niego w parze z służbą.Na co dzień lider uwielbienia oraz kierownik muzyczny w Kościele DOM w Warszawie, chętnie angażujący się w różne projekty muzyczne (m.in. Baza Centrum, konferencja DM/Momentum, chór gospel UnderGrace).Od niedawna student szkoły CSM na kierunku wokal. Na scenie najważniejsze są dla niego zarówno treść i emocje, jakie niesie przekaz muzyczny, jak i brzmienie i przestrzeń.  Link: Youtube

 • Na artystów można głosować na naszym Facebooku.

Etap 1 - Zgłoś się

Wyślij nam:

 • swoje demo (link youtube, mp3, filmik z dźwiękiem)
 • zdjęcie (zespołu bądź swoje jeśli zgłaszasz się solo)
 • krótki opis (Ciebie/ zespołu i na czym opiera się treść piosenek)
 • rider techniczny

freshstage@refreshfestiwal.pl
Pytania itp.: Dziara: 728465839Zgłoszenia można nadsyłać do 15 maja 2018 roku
Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą twórców, którzy przejdą do kolejnego etapu.
Ważne! Zgłaszając się deklarujesz, że po wygraniu etapu drugiego wystąpisz na Refresh Festiwalu w terminie 23-26 sierpnia 2018 roku. Dokładna data do ustalenia po zakończeniu Etapu 2-go. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu i noclegu. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie podczas koncertu. Szczegóły techniczne będą ustalane indywidualnie ze zwycięzcami etapu 2.

Etap 2 - Kto przejdzie do finału?

Profil artystów biorących udział w etapie drugim zostanie przedstawiony na www.refresfestiwal.pl oraz na fanpage festiwalu na Facebooku.


Udostępniaj na fejsie

Do etapu trzeciego przejdą trzej artyści lub zespoły które uzyskają najwięcej głosów za pomocą specjalnie przygotowanej ankiety Google. W kwestiach dyskusyjnych (np. podobna liczba głosów) decyduje kolejność zgłoszeń.

Etap 3 - Koncert na Refresh Festiwal

Zwycięzcy etapu drugiego wystąpią przed publicznością Refresh Festiwalu. Dokładna data zostanie ustalona z organizatorami ( 23.08.2018 ; 24.08.2018 lub 25.08.2018). Artystów w trakcie pobytu na terenie festiwalu obowiązuje regulamin Festiwalu Refresh. Wykonawcy powinni w trakcie koncertu zaprezentować materiał trwający minimum 30min.


Start koncertu o godzinie ok. 21.00 na Fresh Stage.


Po ostatnim koncercie nastąpi głosowanie publiczności. Wygrywa artysta / zespół, który zdobędzie najwięcej głosów. Głosowanie będzie możliwe do 24.00 25.08.2018. Ogłoszenie wyników nastąpi 26.08.2018 o godz. 10.00 podczas nabożeństwa dziękczynnego kończącego Festiwal.

Jesteście gotowi?

Kontakt

Wolontariat

+48 512 377 234

wolontariat@refreshfestiwal.pl

Rejestracja

+48 570 016 909

rejestracja@refreshfestiwal.pl

Rafał Dziarski

+48 728 465 839

kontakt@refreshfestiwal.pl

Konto Bankowe

Duszpasterstwo Młodzieży KChB
27 2130 0004 2001 0646 4077 0002